Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Styczeń 25 2020 07:10:41
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Gramy z Orkiestrą
 
 
Pożar samochodu na autostradzie A1
5 stycznia o godzinie 15.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru samochodu osobowego na autostradzie A1 w Gajewie. Do akcji wyjechaliśmy GBA.
 
 
Pożar w budynku dworca PKP w Warlubiu
4 stycznia o godzinie 21.40 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru, który wybuchł w budynku dworca PKP w Warlubiu. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA.
 
 
Pożar sadzy w przewodzie kominowym
2 stycznia o godzinie 18.46 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w domu jednorodzinnym w Zdrojewie. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA.
 
 
Pożar w piwnicy domu jednorodzinnego w Zdrojewie
2 stycznia o godzinie 01.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do Zdrojewa, gdzie doszło do pożaru w piwnicy i silnego zadymienia w budynku jednorodzinnym. W domu znajdowało się 7 osób. Na szczęście pożar udało się szybko zlokalizować, nikomu nic się nie stało. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Drzewo w Mątawach
31 grudnia o godzinie 11.24 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i usunięcia drzewa w Mątawach. W zadaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Wyciek gazu na ul. Nowej w Nowem
23 grudnia o godzinie 18.41 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Nową w Nowem, gdzie wystąpiło podejrzenie wycieku gazu w budynku mieszkalnym. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Plama oleju na krajowej 91
23 grudnia o godzinie 10.59 otrzymaliśmy zadysponowanie do miejscowości Zdrojewo, celem utylizacji i zabezpieczenia plamy oleju na długości kilkuset metrów na pasie drogowym w kierunku Nowego na DK nr 91. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Awaria pieca
23 grudnia o godzinie 0.30 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Wojska Polskiego w Nowem, gdzie w budynku mieszkalnym doszło do awarii pieca grzewczego, powodując zadymienie pomieszczenia. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Statystyka wyjazdów
Ukazała się statystyka dotycząca wyjazdów do zdarzeń jednostek skupionych w KSRG na terenie powiatu świeckiego, opublikowana przez PSP w Świeciu na dzień 19 grudnia. Wszystkie jednostki uczestniczyły łącznie od początku roku w 1635 zdarzeniach. 627 razy udawano się do pożarów, 951 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowano 57 wezwań fałszywych. W minionym okresie OSP z Nowego odnotowała 117 wyjazdów do zdarzeń. 40 razy udawaliśmy się do pożarów, 71 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowaliśmy 6 wezwań fałszywych.
 
 
Zatrucie tlenkiem węgla
20 grudnia o godzinie 10.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do zgłoszenia w związku z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla starszej osoby, w mieszkaniu przy ul. Nowej w Nowem. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Strona 1 z 146 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie