Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 01 2021 02:20:41
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 107
Najnowszy Użytkownik: niko_
 
Partnerzy
 
Dachowanie w Gajewie na A1
28 maja o godzinie 15.27 otrzymaliśmy zadysponowanie do Gajewa, gdzie na autostradzie A1 doszło do dachowanie samochodu osobowego marki Skoda. W zdarzeniu została poszkodowana jedna osoba. W działaniu braliśmy udział SRt.
 
 
plama oleju
25 maja o godzinie 18.58 otrzymaliśmy zadysponowanie w celu zabezpieczenia plamy oleju na Os. Nowy Świat w Nowem. W zadaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
ostatnie pożegnanie dh. Zygmunta Majewskiego
22 maja br. pożegnaliśmy Ś.P. Dh. Zygmunta Majewskiego. Zmarł 18 maja w wieku 84 lat. Druh Zygmunt był czynnym strażakiem nowskiej OSP w latach 1954-2006. W 2006 roku nadano mu tytuł członka honorowego OSP w Nowem. Msza św. pogrzebowa odprawiona została o godz. 13.00 w kościele pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Nowem. Po zakończonej mszy św. kondukt pogrzebowy w asyście wozów strażackich przeszedł na cmentarz parafialny. Na cmentarzu trumnę w asyście strażaków przeniesiono w miejsce ostatniego spoczynku, gdzie odprawiona została ostatnia część ceremonii pogrzebowej. W trakcie składania trumny do grobu zawyły strażackie syreny. W uroczystości pogrzebowej udział brali strażacy wraz z pocztami sztandarowymi z jednostek OSP: w Nowem, Małym Komorsku, Rychławie i ZOSP przy PFM w Nowem. W imieniu druhów OSP pożegnał zmarłego prezes nowskiej OSP dh Jarosław Steinborn, składając jednocześnie Rodzinie i Bliskim wyrazy żalu i współczucia. W ostatniej drodze towarzyszyli mu Najbliżsi, Rodzina, przyjaciele, delegacje w tym samorządu z Burmistrzem Nowego dh. Czesławem Wolińskim na czele.
 
 
Pożar trawy
20 maja o godzinie 9.44 zostaliśmy zadysponowani do pożaru trawy na nasypie kolejowym w Gajewie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Dh Zygmunt Majewski
Rodzinie i Bliskim wyrazy żalu i współczucia składają Druhny i Druhowie OSP Nowe.
 
 
pożar w śmietniku na MOP w Gajewie
17 maja o godzinie 11.56 zostaliśmy zadysponowani do pożaru śmietnika na MOP-ie na autostradzie A1 w Gajewie. Na miejsce udaliśmy się GBA.
 
 
plama oleju w Bochlinie
16 maja o godzinie 18.49 zostaliśmy zadysponowani celem zabezpieczenia plamy oleju w Bochlinie. Działania prowadziliśmy SRt.
 
 
Niebezpieczny konar w Osinach
14 maja o godzinie 10.37 zostaliśmy zadysponowani celem zabezpieczenia i usunięcia niebezpiecznie zwisającej gałęzi w Osinach. Na miejsce udaliśmy się SD21.
 
 
Pożar stodoły w Mątawach
10 maja 2021 roku o godzinie 00.53 zostaliśmy zadysponowani do pożaru stodoły w miejscowości Mątawy. Na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami GBA i GCBA. Działania zakończyliśmy o godzinie 5.00.
 
 
Wypalane kable w Twardej Górze
8 maja o godzinie 20:43 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w okolicach młyna w Twardej Górze. Po dojechaniu na miejsce okazało się że właściciel jednej z posesji wypalał na niej kable. W działaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Zbiórka złomu na leczenie Lei
W dniach 7 i 8 maja 2021roku OSP w Nowem przeprowadziła zbiórkę złomu na terenie Gminy Nowe. Złom został przetransportowany na składowisko w miejscowości Gajewo, gdzie po zakończeniu zbiórki zostanie sprzedany. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie naszej małej nowianki Lei Kirskiej, która walczy z białaczką limfoblastyczną. Dziękujemy wszystkim osobom które, przyłączyły się do tej akcji.
 
 
Strona 2 z 162 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie