Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 01 2021 01:31:31
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 107
Najnowszy Użytkownik: niko_
 
Partnerzy
 
Czad w mieszkaniu
5 maja o godzinie 20.50 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Nową w Nowem, gdzie w jednym mieszkań w budynku mieszkalnym doszło do ulatniania się czadu w przewodzie kominowym. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
pompowanie wody
4 maja o godzinie 18.35 otrzymaliśmy zadysponowanie celem wypompowania wody z piwnicy budynku mieszkalnego. W działaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Wypadek na autostradzie A1
2 maja o godzinie 18.12 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na autostradzie A1 na wysokości Gajewa. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pomoc dla Lei
Mała Lea na początku jesieni skończyła dopiero roczek, a już los postawił na jej drodze bezwzględnego przeciwnika, ostrą białaczkę limfoblastyczną. Niestety przyjęte leki, również te nierefundowane, nie przyniosły oczekiwanych efektów, choroba nadal panoszy się w jej malutkim ciałku, a co więcej, rodzice Lei usłyszeli słowa, których żaden rodzic nie chciałby usłyszeć ➡ mają 3 tygodnie na opłacenie nierefundowanej terapii ostatniej szansy CAR-T Cell, wartej ponad MILION złotych, aby ich maleńka córeczka mogła żyć! Włączając się w pomoc dla Lei prosimy o wsparcie dla Lei całej strażackiej braci.
Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/lea-kirska
 
 
pożar garaży w Bochlinie
1 maja 6 minut po północy zostaliśmy zadysponowani do pożaru garaży w miejscowości Bochlin. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA.
 
 
pomoc służbom ratunkowym
20 kwietnia o godzinie 20.30 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy służbom ratunkowym w dostaniu się do mieszkania w budynku mieszkalnym w Bochlinie. Akcję prowadziliśmy SRt.
 
 
Szczepienia COVID 19
15 kwietnia dowoziliśmy potrzebujących do punktu szczepień w Nowem, w związku z COVID 19. Działania prowadziliśmy od godziny 13.05. 16 kwietnia ponownie dowoziliśmy potrzebujących do punktu szczepień w Nowem, w związku z COVID 19. Działania prowadziliśmy od godziny 9.45.
 
 
pożegnanie Jelonka
 
 
pomoc służbom ratunkowym
7 kwietnia o godzinie 16.02 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy służbom ratunkowym w dostaniu się do mieszkania w bloku przy Al. 3 Maja w Nowem.
 
 
pożar traw w Twardej Górze
4 kwietnia o godzinie 20.36 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Twardej Górze. W działaniach gaśniczych uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożar traw w Milewie
27 marca o godzinie 14.22 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw przy ścieżce rowerowej na wysokości Milewa. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Strona 3 z 162 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie