Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 01 2021 00:34:26
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 107
Najnowszy Użytkownik: niko_
 
Partnerzy
 
pierwszy pożar traw
27 marca o godzinie 14.20 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w miejscowości Milewo. W działaniu gaśniczym uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Połamane drzewa w Osinach
20 marca o godzinie 8.40 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia połamanych drzew wskutek silnego opadu mokrego śniegu w Osinach i Gajewie. W akcji uczestniczyliśmy GBA i SHD.
 
 
Walne sprawozdawczo wyborcze w OSP Rychława
13 marca odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychławie. W zebraniu uczestniczyli: Burmistrz Nowego Czesław Woliński, prezes zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Nowem Grzegorz Matusiak, naczelnik OSP Nowe Bartłomiej Gracek i sekretarz zarządu M-G ZOSP RP w Nowem Wojciech Kościński. W czasie zebrania przedstawione zostały sprawozdania z działalności OSP w 2020 roku, sprawozdanie finansowe, oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Przedstawione zostały także plany działalności i plan finansowy na 2021 rok. Zgodnie z wnioskiem Komisji Rewizyjnej podjęto jednogłośną decyzję o udzieleniu absolutorium odchodzącemu Zarządowi. W wyniku dokonanych wyborów ukonstytuował się nowy zarząd w składzie: prezes Wiesław Bieńkowski, naczelnik Daniel Bieńkowski, zastępca naczelnika Ryszard Stasiewski, sekretarz Małgorzata Steinborn, skarbnik Wiesław Stalica, gospodarz Dariusz Kaszubowski. W skład komisji rewizyjnej weszli: przewodnicząca Aleksandra Kaszubowska, sekretarz Mariusz Kłohs, członek Leszek Partyka. Druhom gratulujemy wyboru i życzymy dalszej owocnej pracy "Ludziom na pożytek, Bogu na chwałę".
 
 
Niebezpieczny konar
12 marca o godzinie 13.00 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i usunięcia niebezpiecznego konaru drzewa nad drogą gminną w Głodowie. W działaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pomoc służbom medycznym
11 marca o godzinie 10.35 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy służbom medycznym w dostaniu się do mieszkania na I Os. Nadwiślańskim w Nowem. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
zdjęcie J. Plit dziękujemy
 
 
Pożar sadzy w kominie
9 marca o godzinie 22.20 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w Mątawach. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Zdarzenie na drodze w Górnych Morgach
9 marca o godzinie 15.10 otrzymaliśmy zadysponowanie do zdarzenia na drodze nr 91 w Górnych Morgach. Kierujący samochodem dostawczym marki Citroen stracił panowanie nad samochodem zjechał na przeciwległy pas, następnie z jezdni i uderzył w przydomowe ogrodzenie. Pogotowie z miejsca zdarzenia do szpitala na obserwację zabrało kierowcę i pasażera Citroena. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pomoc w pracy biegłemu z zakresu pożarnictwa
8 marca o godzinie 10.27 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia wsparcia w działaniach biegłego z zakresu pożarnictwa i policji w ustaleniu przyczyny pożaru zabytkowego wiatraka w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy SHD.
 
 
Pożar wiatraka w Nowem
7 marca o godzinie 0.15 odebraliśmy zadysponowanie do palącego się zabytkowego wiatraka przy ul. Wiatracznej w Nowem. Działania gaśnicze prowadziliśmy GBA, GCBA i SHD. Akcję zakończono o godzinie 6.30.
 
 
Wycinka drzewa przy ul. Zielonej w Nowem
6 marca o godzinie 11.00 udaliśmy się na ul. Zieloną w Nowem celem dokonania wycinki drzewa. W akcji uczestniczyliśmy SHD.
 
 
Drzewo w Rychławie
26 lutego o godzinie 8.00 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia przewróconego drzewa w Rychławie. W zadaniu uczestniczyliśmy SHD. Tego samego dnia o godzinie 12.40 udaliśmy się do pożaru stacji transformatorowej linii energetycznej. W akcji uczestniczyliśmy GBA
 
 
Strona 4 z 162 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie